Tip: bevestig de Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size via ISOFIX met de Maxi-Cosi FamilyFix2 of FamilyFix3 i-Size Base.
Veilig onderweg met de Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size; een baby-autostoel die voldoet aan de laatste i-Size-wetgeving (R129). De Pebble Pro i-Size zeer comfortabel voor kind en gebruiksvriendelijk voor de ouders.
De Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size (groep 0+) is geschikt voor kinderen van 45 -75 cm. (0-12 maanden). Je pasgeboren baby voelt zich al gelijk thuis in deze autostoel; door de tweedelige baby-hugg-verkleiner ligt je kleintje namelijk stevig en comfortabel. Vervoer je kindje in een achterwaartse positie in combinatie met de Maxi-Cosi FamilyFix2 of FamilyFix3 i-Size Base (niet inbegrepen). Voor extra veiligheid is de autostoel voorzien van impact-absorberende materialen, een 3-puntsgordelsysteem en SPS (Side Protection System).
De Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size is veilig, maar ook zeker gebruiksvriendelijk! Bevestig de autostoel via de ISOFIX-installatie (Maxi-Cosi FamilyFix2 of FamilyFix3 i-Size Base) of het gordelsysteem in je auto. De installatie op de base is dankzij het handige click-&-go-systeem in een oogwenk gebeurd. De hoofdsteun en het gordelsysteem zijn eenvoudig te verstellen. Bovendien blijft het gordelsysteem open staan, wat handig is bij het in en uit de auto halen van je kindje.
De Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size heeft de volgende kenmerken:
Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size 2020
| Product breedte | 44 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 4.55 kg |
| Product hoogte | 56 cm |
| Product lengte | 67 cm |
| Verpakking breedte | 34 cm |
| Verpakking hoogte | 45 cm |
| Verpakking lengte | 72 cm |
| Verpakkingsgewicht | 5.39 kg |
| EAN | 8712930155379 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | - |
| Verpakkingsinhoud | 1 Autostoeltje exclusief base |
| Draaibaar | |
|---|---|
| Kleur | Essential Graphite |
| Materiaal | Polyester |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Introductie | 2021 |
|---|
| Bevestigbaar op kinderwagen | |
|---|---|
| Gordel in hoogte verstelbaar | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare hoofdsteun | |
| Verstelbare schouderriem | |
| Verwijderbare bekleding | |
| Verwijderbare rugleuning | |
| Zijwaartse bescherming |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | |
| Max. aanbevolen gewicht | 9 kg |
| Score ANWB test | Geen ANWB-score |
| Type gordel in stoeltje | 5-puntsgordel |
| Verstelbare rug |
| Autostoelcode | Groep 0+ |
|---|---|
| Bevestigingswijze(s) | Autogordel, Isofix |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Inclusief autostoel base | |
| Kijkrichting kind | Achterwaarts |
| Maximum lengte kind | 75 cm |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |
| Minimum lengte kind | 45 cm |