De Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size is het veiligste en tevens meest comfortabele autostoeltje en voldoet aan de nieuwste i-Size (R129) veiligheidsstandaarden. De Pebble Pro i-Size wordt geleverd met een tweedelig verkleinkussen, voor een perfecte pasvorm en ligpositie voor een pasgeboren baby. Het verstelbare hoofdkussentje zorgt ervoor dat het hoofdje van de baby altijd perfect ondersteund wordt. Voor de bescherming bij een zijdelingse botsing, zijn de zijvleugels van de autostoel aan de bovenzijde voorzien van impact absorberend materiaal.
GEBRUIKSGEMAK
COMFORT
VEILIGHEID
ALGEMEEN
| Product gewicht | 4.55 kg |
|---|
| EAN | 8712930155553 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | - |
| Verpakkingsinhoud | 1 Autostoeltje exclusief base |
| Draaibaar | |
|---|---|
| Kleur | Essential Blue, Blauw |
| Materiaal | Polyester |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Introductie | 2021 |
|---|
| Bevestigbaar op kinderwagen | |
|---|---|
| Gordel in hoogte verstelbaar | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare hoofdsteun | |
| Verstelbare schouderriem | |
| Verwijderbare bekleding | |
| Verwijderbare rugleuning | |
| Zijwaartse bescherming |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | |
| Max. aanbevolen gewicht | 9 kg |
| Score ANWB test | Geen ANWB-score |
| Type gordel in stoeltje | 5-puntsgordel |
| Verstelbare rug |
| Autostoelcode | Groep 0+ |
|---|---|
| Bevestigingswijze(s) | Autogordel, Isofix |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Inclusief autostoel base | |
| Kijkrichting kind | Achterwaarts |
| Maximum lengte kind | 75 cm |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |
| Minimum lengte kind | 45 cm |