Veilig onderweg met de Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size; een baby-autostoel die voldoet aan de laatste i-Size-wetgeving (R129). De Pebble Pro i-Size zeer comfortabel voor kind en gebruiksvriendelijk voor de ouders.
MAxi cosi Pebble past op een kinderwagen als U daar de nodige adapters voor voorzien zijn. Altijd eerst goed nakijken of dit type erop kan.
Deze maxi cosi past in de auto op de FamilyFix2 base .
| Product gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Verpakking breedte | 100 cm |
| Verpakking hoogte | 50 cm |
| Verpakking lengte | 50 cm |
| EAN | 8712930151807 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | - |
| Verpakkingsinhoud | 1 Autostoeltje exclusief base |
| Draaibaar | |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Polyester |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Introductie | 2021 |
|---|
| Bevestigbaar op kinderwagen | |
|---|---|
| Gordel in hoogte verstelbaar | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare hoofdsteun | |
| Verstelbare schouderriem | |
| Verwijderbare bekleding | |
| Verwijderbare rugleuning | |
| Zijwaartse bescherming |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 11 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | |
| Max. aanbevolen gewicht | 9 kg |
| Score ANWB test | Geen ANWB-score |
| Type autostoel | i-Size |
| Type ECE Label | I-Size/R129 |
| Type gordel in stoeltje | 5-puntsgordel |
| Verstelbare rug |
| Autostoelcode | Groep 0+ |
|---|---|
| Bevestigingswijze(s) | Isofix |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Inclusief autostoel base | |
| Kijkrichting kind | Achterwaarts |
| Maximum lengte kind | 75 cm |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |
| Minimum lengte kind | 45 cm |