2026 – Het nieuwste kindermodel zonnebril in een leuk hip rond model!
Deze zonnebril, speciaal voor kinderen, is een zonnebril die tegen een stootje kan.
Het is een lichtgewicht model en draagt comfortabel.
Door de UV400 protectie zijn de ogen van uw kind goed beschermd.
Geschikt voor kinderen van 2 tot 6 jaar.
Dit model is verkrijgbaar in de prachtige & hippe kleur Pink (roze)
Tevens is deze zonnebril beschikbaar in de kleuren: oudroze (donker roze) , champagne (licht roze) en licht blauw
Kijk tevens op "By Sampie's" voor een ander modelletje en kleuren.
| Product breedte | 12.60 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 22 kg |
| Verpakking breedte | 12 cm |
| Verpakking hoogte | 3 cm |
| Verpakking lengte | 19.5 cm |
| Verpakkingsgewicht | 22 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 9509854783257 |
| Verpakkingsinhoud | Het verzenddoosje heeft als inhoud een kinderzonnebril met ronde glazen van 2023 in de kleur taupe/grijs incl. zonnebril hoesje. |
| Pasvorm | Normaal |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Lenshoogte | 47 mm |
|---|---|
| Materiaal lenzen | Kunststof |
| Materiaal montuur | Kunststof |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
|---|---|
| CE UV-beschermingswaarde | 3 |
| Inclusief brillenkoker | |
| Lensbreedte | 58 mm |
| Lijn | kinderzonnebril rond model 2023 in hippe kleuren |
| Montuurtype | Volledig omrand |
| Montuurvorm | Rond |
| Neusbrug | 12 mm |
| Pootlengte | 126 mm |
| UV400 label |
| Brilopties | Opklapbaar |
|---|---|
| Doelgroep | Kinderen |
| Geslacht | Vrouwen |
| Kleur frame | Roze |
| Kleur lenzen | Crème |
| Model | Kinderzonnebril rond model kleur roze |
| Spiegelend |