| Product gewicht | 1.0000 kg |
|---|---|
| Verpakking breedte | 8.30 cm |
| Verpakking hoogte | 5.10 cm |
| Verpakking lengte | 74.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.50 kg |
| EAN | 8717662512704 |
|---|
| Kleur | Donkerblauw |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Adapter |
|---|---|
| Voor buggy of kinderwagen | Buggy en kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|