| Verpakking breedte | 315 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 224 mm |
| Verpakking lengte | 551 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2456 g |
| EAN | 8809088143126 |
|---|
| Kleur | Pink |
|---|
| Fabrikant Naam | SNIBBS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
|---|
| Geschikt voor wasbare luiers | |
|---|---|
| Inhoud luieremmer | 15 |
| Kinderslot | |
| Met bewegingssensor | |
| Met voetpedaal | |
| Type navulling | Standaard zakken |