De Amber 2 in 1 kinderwagen is comfort en veiligheid in een elegante stijl. Een set bestaande uit een kinderwagen en een gondel staat garant voor comfort zowel tijdens wandelingen in de omgeving als langere reizen met je baby. De kuipstoel in combinatie met het frame zorgen voor een grote veelzijdigheid en de mogelijkheid om elk moment samen te vieren.
Het zitje kan naar voren of naar achteren worden gemonteerd - zodat de baby, afhankelijk van zijn stemming en behoeften, de omgeving kan observeren of oogcontact kan houden met zijn ouders.
Om ervoor te zorgen dat de baby altijd comfortabel is, is de kinderwagen uitgerust met een handig verstelsysteem - een drietraps mechanisme stelt u in staat om de positie van liggend naar zittend te veranderen. Het kind kan zowel genieten van een lekker dutje als nieuwsgierig de wereld om hem heen observeren.
De voetensteun kan in drie comfortabele standen worden gezet, wat comfort biedt voor een kleine passagier. De voetensteun is gemakkelijk schoon te houden - veeg hem gewoon af met een doek.
Het luifel in de Amber kinderwagen is groter en langer dan in andere kinderwagens, waardoor het de baby niet alleen beter beschermt tegen wind, regen en zon, maar hem ook meer ruimte geeft. Met behulp van een transparant venster kan de ouder op elk moment controleren of de baby iets mist. Het gaas in het raam zorgt voor een uitstekende ventilatie. Het dak is ook bekleed met UPF 50+ materiaal dat UV-stralen reflecteert, wat zorgt voor de juiste temperatuur in de cabine.
Om tegemoet te komen aan het comfort van ouders, kan de Amber-kinderwagen ook gemakkelijk en snel worden opgevouwen tot een compact formaat met een stoel in de rijrichting. Dankzij deze functie en de even snelle demontage kun je direct na het uit de kofferbak halen van de kinderwagen aan een recreatieve wandeling beginnen!
Onder de voetensteun zit een speciaal vak voor een klamboe of regenhoes.
Gemakkelijk verstelbare banden - gemakkelijke toegang
Volledig comfortDe veiligheidsbeugel kan aan elke kant snel worden losgemaakt en opzij worden geklapt voor een comfortabele positionering van het kind. Hierdoor is het niet nodig om aan de structuur te "bevestigen" en de hoofdband volledig te verwijderen - uw tijd is het belangrijkste!
Ze zorgen voor meer veiligheid tijdens het rijden. Extra kussens verhogen het reiscomfort en voorkomen schuren van de gevoelige huid van het kind.
De kinderwagen heeft een meerstapsverificatie ondergaan - hij heeft zowel een aantal interne controles als tests doorstaan in een onafhankelijk certificeringslaboratorium - Intertek. Volledige naleving van de Europese veiligheidsnorm EN 1888.
De stof die in de kinderwagen wordt gebruikt, is zeer slijtvast en rekbaar en is tegelijkertijd huidvriendelijk. Dit materiaal is zeer gemakkelijk schoon te houden.
Het frame is gemaakt van aluminium - het zorgt voor weerstand tegen beschadiging en maakt de structuur jarenlang glanzend.
De Amber reiswieg heeft een comfortabele, ergonomische handgreep waarmee je je baby gemakkelijk in de reiswieg kunt dragen.
Het binnenmateriaal is zeer gemakkelijk schoon te maken - afvegen met een vochtige doek is voldoende om het meeste vuil te verwijderen.
Om de kleintjes maximaal comfort te bieden, beschermt de reiswieg tegen regen, zon en wind. De verlengde luifel beschermt het kind tegen zonlicht en het raam aan de achterkant van de luifel zorgt voor voldoende ventilatie.
De universele regenhoes voor de gondel en de kinderwagen beschermt het kind tegen ongunstige weersomstandigheden.
VoetenzakDe hoezen voor de gondel en de kinderwagen fungeren als slaapzakken voor het kind op koudere dagen. Als het weer verandert, kun je ze op een gemakkelijke en intuïtieve manier aantrekken.
VerkleedkussenMet een compact, draagbaar verschoningsmatje kun je je baby buitenshuis op een veilige, comfortabele en hygiënische manier verschonen. Dankzij dit zullen wandelingen veel langer zijn.
Universele adaptersHet Amber frame is aangepast aan de installatie van populaire autostoeltjes dankzij de universele adapters die in de set zitten.
Stijlvolle tasDe set bevat een modieuze en handige mamatas voor ouders. Hij is extreem ruim, wat betekent dat er alle benodigde accessoires voor een wandeling in passen. Gemaakt van duurzaam en slijtvast materiaal, het zorgt voor langdurig gebruik.
Meerdere compartimentenDe tas met ritsvak is voorzien van talrijke vakken die het sorteren en ordenen van de mee te nemen accessoires vergemakkelijken.
Makkelijke toegangDankzij speciale handvatten kan de tas gemakkelijk aan het handvat van de trolley worden bevestigd. Zo heb je de meest noodzakelijke dingen bij de hand en heb je er snel toegang toe.
De Amber kinderwagen is niet geschikt voor gebruik tijdens hardlopen of skaten.
| Product breedte | 90 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 17 kg |
| Product hoogte | 114 cm |
| Product lengte | 60 cm |
| Verpakking breedte | 85 cm |
| Verpakking hoogte | 60 cm |
| Verpakking lengte | 32 cm |
| Verpakkingsgewicht | 20 kg |
| EAN | 5903771709514 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | geen |
| Verpakkingsinhoud | Kinderwagenbak, Opblaasbare wielen, reiswieg, reiswiegbodem, matras, reiswieghoes, kinderwagenzitje, voetenzak, regenhoes (universeel voor de reiswieg en de kinderwagen), muggennet (universeel voor de reiswieg en de kinderwagen), reiswiegadapters, reiswiegtas, aankleedkussen, anti-kras framebeschermer, matras met vulling |
| Kleur | Zwart, Zilver |
|---|---|
| Type banden | Alle banden zijn massieve banden |
| Voetensteun |
| Fabrikant Naam | BrandLine Group Sp. z o.o. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Configuratie kinderwagen | Inclusief reiswieg en autostoeltje |
|---|---|
| Omkeerbare duwbeugel | |
| Omkeerbare zitting | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | |
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare kap | |
| Wielen extra vergrendelbaar | |
| Wielen verwijderbaar |
| 3-in-1 kinderwagen | |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal wielen kinderwagen | Vier wielen |
| Aanvullende functies | Baby kan in de reiswieg worden vervoerd, Kijkgaatje met rits in de kap, 2 afneembare ventilatiepanelen aan de zijkanten van de reiswieg, Zak, Verstelbare rugleuning in 3 standen, Achterwaarts of voorwaarts gerichte zitbevestiging, Opvouwbare reiswieg met zitje naar voren gericht, Opvouwbare reiswieg met zitje naar achteren gericht |
| ECE keurmerk | Zichtbaar |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Max. aanbevolen gewicht | 22 kg |
| Product hoogte ingeklapt | 65 cm |
| Product hoogte uitgeklapt | 65 cm |
| Product lengte ingeklapt | 32 cm |
| Product lengte uitgeklapt | 60 cm |
| Type ECE Label | I-Size/R129 |
| Geschikt om mee te sporten | |
|---|---|
| Geschikt voor duo | |
| Geschikt voor terrein | All-terrain |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |
| Opslagruimte | |
| Past autostoeltje op | |
| Past reiswieg op | |
| Uitbreidbaar naar duo |
| Gewicht onderstel | 9 kg |
|---|---|
| Product breedte ingeklapt | 80 cm |
| Product breedte uitgeklapt | 80 cm |