De hoge kwaliteit, betrouwbaarheid en veiligheid van de Bastiaan autostoel wordt bevestigd door het toegekende TUV-certificaat. Het product voldoet aan de ECE R44/04 norm.
Dankzij de mogelijkheid om de stoel achterwaarts te monteren kan het kind vanaf de eerste levensdagen vervoerd worden. Voor meer veiligheid en comfort van de jongste reizigers is deze autostoel uitgerust met een extra verkleinkussen.
Door het gebruik van unieke technologie kan de stoel vrij rond zijn as worden gedraaid zonder dat hij van de geleiders losgekoppeld hoeft te worden. Door de stoel naar de autodeur te draaien kan de baby comfortabel en snel op de juiste manier in de stoel geplaatst worden.
Een duurzame en snelle manier om de stoel in de auto te installeren. Het ISOFIX verminderen de kracht dat op het kind inwerkt bij plotseling remmen of een aanrijding. Een extra Top-Tether gordel aan de bovenkant van het veiligheidssysteem vermindert de kanteling van het hoofdje naar voren bij een frontale botsing.
Duurzame gordels houden het kind stevig in de stoel. Extra kussens op de gordels voorkomen schuren van de gevoelige huid van het kind. De antislipkussens zorgen voor de juiste positie van de gordels.
De autostoel is voorzien van verstevingingen aan de zijkanten en op de hoofdsteun die de impact van een botsing absorberen. Op de hoofdsteun zit ook een kussen dat de nek ondersteund en het hoofdje van het kind beschermt.
De rugleuning kan met één hand versteld worden van zit- naar ligpositie. Dit garandeerd comfort en de juiste houding.
Door de 7-traps verstelling van de hoofdsteun groeit het zitje mee met het kind.
De set bevat een afneembaar dakje dat de baby beschermt tegen felle zon, waardoor overhitting wordt voorkomen en het reiscomfort wordt verhoogd.
Het zitje is uitgerust met een speciale lendensteun die de ruggengraat van het kind beschermt. Dankzij zijn anatomische vorm de juiste positie van de rug van de kleine reiziger behoudt.
Een zachte, flexibele en duurzame bekleding dat makkelijk is om te reinigen, het meeste vuil kan worden verwijderd door te stofzuigen. De bekleding kan ook gewassen worden in de wasmachine (tot 30°C).
Het stoeltje heeft meerdere verificaties ondergaan. Zowel aantal interne controles als testen in een onafhankelijke certificering laboratorium-TUV. Deze autostoel heeft een volledige naleving van de ECE R44/04 veiligheidsnorm.
De Dri-Seat inzetstuk is ontwikkeld om als verkleiningskussen te werken. Het zorgt voor een veiligere en comfortabelere positie van het kind in de autostoel.
Tot nu toe werd dit gestructureerde materiaal alleen gebruikt in hoogwaardige sportkleding-industrie.
De kinderkaart heeft alle informatie over het kind, zijn bloedgroep, ziekten of allergieën. Het is ontworpen om op een zichtbare plaatst van het autostoel te worden geplaatst zodat de reddingswerkers die het kind helpen onmiddelijk de aanwezigheid van de kaart opmerkren. Dit versnelt het medisch handelen bij een ongeval.
De inhoud mag alleen de belangrijkste informatie bevatten die nuttig zijn voor de hulpverleners en artsen. Bijvoorbeeld allergie voor een speciefieke pijnstiller of telefoonnummers van famillie of vrienden.
Deze set bevat ook zonneschermen die de ogen van het kind extra beschermen.
Uit zorg voor het comfort van de ouders sturen wij het product verpakt in een veilige, kartonnen verpakking. Hierdoor gaat het stoeltje altijd in perfecte staat naar de klant. We denken aan alles daarom combineren we het plezier van kinderen met bescherming van het milieu. Er is een speciale print op de doos geplaats die de kinderen kunnen inkleuren. Daardoor zal de verpakking nuttig blijven en creatief plezier bieden tegelijkertijd.
| Product breedte | 40 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 7 kg |
| Product hoogte | 60 cm |
| Product lengte | 40 cm |
| Verpakking breedte | 50 cm |
| Verpakking hoogte | 65 cm |
| Verpakking lengte | 50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 9 kg |
| EAN | 5902581656100 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | geen |
| Verpakkingsinhoud | Bastiaan autostoel, 2x raam zon blindering, stoel organizer, handleiding |
| Draaibaar | |
|---|---|
| Kleur | grijs |
| Materiaal | Polyetheen, Polyester |
| Taal handleiding | Engels, Universeel |
|---|
| Introductie | 2023 |
|---|
| Bevestigbaar op kinderwagen | |
|---|---|
| Gordel in hoogte verstelbaar | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare hoofdsteun | |
| Verstelbare schouderriem | |
| Verwijderbare bekleding | |
| Verwijderbare rugleuning | |
| Zijwaartse bescherming |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 11 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | |
| ECE keurmerk | Zichtbaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 36 kg |
| Score ANWB test | Geen ANWB-score |
| Type autostoel | Non i-Size |
| Type ECE Label | R44.04 |
| Type gordel in stoeltje | 5-puntsgordel |
| Verstelbare rug |
| Autostoelcode | Groep 0+-1 - 2 -3 |
|---|---|
| Bevestigingswijze(s) | Autogordel, Isofix |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Inclusief autostoel base | |
| Kijkrichting kind | Achterwaarts, Voorwaarts |
| Maximum lengte kind | 111 cm |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 60 kg |
| Minimum lengte kind | 60 cm |