Elk Lionelo product ondergaat strenge en gedetailleerde tests. Hierdoor zijn we zeker dat de Bastiaan RWF autostoel voldoet aan de Europese veiligheidsnormen van de ECE R44/04 norm. De hoge kwaliteit, betrouwbaarheid en veiligheid van de stoel wordt ook bevestigd door het toegekende TUV-certificaat.
Dankzij de mogelijkheid om de stoel achterwaarts te monteren kan het kind vanaf de eerste levensdagen vervoerd worden. Voor meer veiligheid en comfort van de jongste reizigers is deze autostoel uitgerust met een extra verkleinkussen.
Door het gebruik van unieke technologie kan de stoel vrij rond zijn as worden gedraaid zonder dat hij van de geleiders losgekoppeld hoeft te worden. Door de stoel naar de autodeur te draaien kan de baby comfortabel en snel op de juiste manier in de stoel geplaatst worden.
In tegenstelling tot de meeste andere stoelen kan de Bastiaan RWF achterwaarts kinderen vervoeren tot een gewicht van 18kg- zoals aanbevolen door experts.
.
Een duurzame en snelle manier om de stoel in de auto te installeren. Het ISOFIX verminderen de kracht dat op het kind inwerkt bij plotseling remmen of een aanrijding. Een extra Top-Tether gordel aan de bovenkant van het veiligheidssysteem vermindert de kanteling van het hoofdje naar voren bij een frontale botsing.
Duurzame gordels houden het kind stevig in de stoel. Extra kussens op de gordels voorkomen schuren van de gevoelige huid van het kind. De antislipkussens zorgen voor de juiste positie van de gordels.
De versterkte structuur, energiezuinige materialen en grote zijpanelen zorgen voor de hoogste standaard van bescherming tijdens het gevaar. Bastiaan RWF is ook uitgerust met een dubbelzijdig SideProtest- systeem dat een extra barrière vormt bij zijwaartse botsingen, met speciale nadruk op de nek en het hoofd van de baby.
De comfortabele inzetstukken garanderen een betere pasvorm van kleinere kinderen in het zitje. Dit zorgt niet alleen voor een beter comfort maar ook hun veiligheid.
Door de 5-traps verstelling van de hoofdsteun groeit het zitje mee met het kind. Het is ook geïntegreerd met de veiligheidsgordels, wat het comfort aanzienlijk verhoogt.
De rugleuning kan met één hand versteld worden van zit- naar ligpositie. Dit garandeerd comfort en de juiste houding.
De set bevat een afneembaar dakje dat de baby beschermt tegen felle zon, waardoor overhitting wordt voorkomen en het reiscomfort wordt verhoogd.
Het zitje is ook uitgerust met een speciale lendensteun dat de ruggengraat van het kind beschermd. Dankzij de juiste vorm houdt het de rug van de kleinste reizigers in de juiste positie.
Een zachte, flexibele en duurzame bekleding dat makkelijk is om te reinigen, het meeste vuil kan worden verwijderd door te stofzuigen. De bekleding kan ook gewassen worden in de wasmachine tot 30°C.
Het stoeltje heeft meerdere verificaties ondergaan. Zowel de aantal interne controles als testen in een onafhankelijke certificering laboratorium-TUV. Deze autostoel heeft een volledige naleving van de ECE R44/04 veiligheidsnorm.
| Product breedte | 45 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 13.5 kg |
| Product hoogte | 60 cm |
| Product lengte | 47 cm |
| Verpakking breedte | 45 cm |
| Verpakking hoogte | 60 cm |
| Verpakking lengte | 47 cm |
| Verpakkingsgewicht | 10.80 kg |
| EAN | 5902581658364 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Oneigenlijk gebruik, mechanische schade |
| Verpakkingsinhoud | Bastiaan RWF autostoel, handleiding |
| Draaibaar | |
|---|---|
| Kleur | grijs |
| Materiaal | 100% polyester |
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| Introductie | 2020 |
|---|
| Bevestigbaar op kinderwagen | |
|---|---|
| Gordel in hoogte verstelbaar | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare hoofdsteun | |
| Verstelbare schouderriem | |
| Verwijderbare bekleding | |
| Verwijderbare rugleuning | |
| Zijwaartse bescherming |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | |
| ECE keurmerk | Niet van toepassing |
| Max. aanbevolen gewicht | 36 kg |
| Score ANWB test | Geen ANWB-score |
| Type autostoel | ECE-R44 |
| Type ECE Label | R44.04 |
| Type gordel in stoeltje | 5-puntsgordel |
| Verstelbare rug |
| Autostoelcode | Groep 0+-1 - 2 -3 |
|---|---|
| Bevestigingswijze(s) | Isofix, Autogordel |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kijkrichting kind | Voorwaarts, Achterwaarts |
| Maximum lengte kind | 140 cm |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |
| Minimum lengte kind | 70 cm |