| Product breedte | 55 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 7.70 kg |
| Product hoogte | 100 cm |
| Product lengte | 94 cm |
| Verpakkingsgewicht | 7.70 kg |
| EAN | 5902581657725 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen |
| Verpakkingsinhoud | Buggy, bijbehorende tas, tray met bekerhouder, montage instructie |
| Kleur | blauW |
|---|---|
| Materiaal | ABS |
| Type banden | Massieve banden |
| Voetensteun |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Engels, Duits, Frans |
|---|
| Introductie | 2021 |
|---|
| Omkeerbare zitting | |
|---|---|
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | |
| Verstelbare voetensteun |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| Aantal wielen kinderwagen | Vier wielen |
| Geschikt voor handbagage | |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Product hoogte ingeklapt | 35 cm |
| Product lengte ingeklapt | 83 cm |
| Type buggy | Ultra compacte buggy |
| Verstelbare rug | |
| Verstelbare rugleuning buggy | 3 posities |
| Type wielen | Zwenkwielen voor, vaste wielen achter |
|---|
| Product breedte ingeklapt | 51 cm |
|---|