De Florence XL Easy Fold box is ontworpen met het comfort van het hele gezin in gedachten. Het grote speeloppervlak van 180 × 200 cm geeft uw kind elke dag alle ruimte om vrij te spelen. Dankzij het eenvoudige vouwsysteem en het feit dat montage niet nodig is, creëert u snel en gemakkelijk een veilige plek om te spelen en samen tijd door te brengen.
· Snel in- en uitklappen – Easy Fold-mechanisme.
· Grote speelruimte: 180 × 200 cm.
· Geen montage nodig – na het uitpakken en automatisch uitklappen direct klaar voor gebruik (zonder extra onderdelen).
· Twee zijopeningen met rits.
· Compact formaat wanneer ingeklapt.
· Zijkanten van gaas.
· Extra bescherming van de bovenkant van het frame – dubbele stof en schuim.
· Materiaal dat makkelijk schoon te maken is.
· Draagtas inbegrepen.
Het royale formaat van 180 × 200 cm maakt de Florence XL Easy Fold box tot het centrum van de kinderactiviteit in huis. Het biedt een veilige plek om vrij te spelen, ondersteuning bij de eerste stapjes en rustige momenten elke dag.
Dankzij het Easy Fold-mechanisme kost het inklappen slechts een moment. Met de vergrendelknoppen klapt u het frame terug tot een compact formaat. Een praktische oplossing die ruimte bespaart en helpt om het huis netjes te houden.
De box is meteen na het uitpakken klaar voor gebruik en vereist geen speciale montage. De eenvoudige constructie zonder extra onderdelen zorgt voor snel en intuïtief uitklappen om te spelen en te leren lopen.
Zijopeningen met rits laten uw kind op een natuurlijke en vrije manier in en uit de box gaan. Dit versterkt het gevoel van zelfstandigheid en blijft tegelijk volledig veilig.
Ingeklapt heeft de Florence XL Easy Fold een compact formaat en past hij in de praktische draagtas die is inbegrepen. Zo neemt u hem gemakkelijk mee op reis, bergt u hem thuis handig op of vervoert u hem in de auto.
De ademende gaaszijkanten creëren een fijne en veilige omgeving voor dagelijkse activiteit. Goede ventilatie verhoogt het comfort van uw kind, en het transparante materiaal maakt het mogelijk om uw kind altijd in de gaten te houden, wat een gevoel van nabijheid geeft.
Een stevige constructie is de basis voor veilig spelen. Extra bescherming van de bovenste delen met zacht schuim en dubbele stof, gecombineerd met afgeronde randen, zorgt voor dagelijks comfort en veiligheid tijdens het spelen.
Dagelijks spelen hoeft geen lastig schoonmaakwerk te betekenen. De Florence XL Easy Fold box is gemaakt van vlekbestendig materiaal dat u eenvoudig schoonmaakt met een vochtige doek, klaar voor de volgende activiteiten.
· Draagtas.
| Product breedte | 200 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 68 cm |
| Product lengte | 180 cm |
| Verpakking breedte | 31 cm |
| Verpakking hoogte | 29.50 cm |
| Verpakking lengte | 72.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 11.50 kg |
| Vorm | Rechthoek |
|---|
| EAN | 5903771725620 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen |
| Verpakkingsinhoud | Box, draagtas |
| Kleur | Grijs, 180×200cm, XL, Easy Fold |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof, Metaal |
| Fabrikant Naam | BrandLine Group Sp. z o.o. |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Bodem in hoogte verstelbaar |
|---|
| Afmetingen box of boxkleed | 100 cm (diameter) |
|---|---|
| Europese norm | NEN-EN 12227:2010 |
| Max. aanbevolen gewicht | 200 kg |
| Met wielen | |
| Type babybox | Speelbox |
| Voorgemonteerd |
| Wasvoorschrift | Afnemen met een natte doek, Handwas |
|---|