De Lionelo Willow XL box creëert een veilige ruimte om te spelen en te leren voor je kind. Het luchtige, transparante materiaal stelt het kind in staat de omgeving te observeren, terwijl jij het altijd in het oog kunt houden. Twee zij-ingangen in de vorm van een berenhoofd nodigen uit om tijd binnen door te brengen en zelfstandigheid te leren door vrij in en uit te gaan. Alle harde constructie-elementen bevinden zich aan de buitenkant, waardoor Willow XL een veilige plek is voor het kind.
De uitzonderlijk grote box van 187 x 207 cm is een ideale oplossing voor ruime interieurs. Hij biedt het kind veel ruimte voor actief spelen, het leren van bewegingen en dagelijkse ontdekking, terwijl hij ouders een gevoel van veiligheid geeft. Een groot oppervlak betekent meer bewegingsvrijheid en meer speelmogelijkheden elke dag.
Twee zij-ingangen met ritssluiting maken het voor oudere kinderen mogelijk om zelfstandig de box in te gaan. De rits bevindt zich aan de buitenkant, zodat alleen een volwassene beslist wanneer deze wordt geopend, wat zorgt voor veilige en voorspelbare omstandigheden tijdens dagelijkse activiteiten.
Ademende mesh zijkanten zorgen voor een goede luchtcirculatie en constant visueel contact met het kind. De zachte constructie beschermt het kind tijdens het leren bewegen – van de eerste rolbewegingen, via kruipen, tot pogingen om zelfstandig te gaan staan. Bovendien creëren decoratieve zijkanten met berenmotief een vriendelijke, uitnodigende speelruimte.
De versterkte constructie van de box, gebaseerd op stalen buizen met een diameter van 2,5 cm, zorgt voor stabiliteit tijdens dagelijks gebruik. De bovenste elementen zijn beschermd met zacht schuim en doordat de constructiedelen zich aan de buitenkant bevinden, heeft het kind er geen toegang toe en kan het veilig spelen. Extra vier zuignappen in de hoeken garanderen uitstekende grip op elke ondergrond.
De box kan snel en intuïtief worden opgezet en ingeklapt, zonder gebruik van gereedschap. Na het inklappen neemt hij weinig ruimte in beslag en de meegeleverde tas vergemakkelijkt het opbergen en vervoeren, zodat je hem eenvoudig in de auto kunt meenemen of bij opa en oma kunt gebruiken.
Het gemakkelijk schoon te maken materiaal maakt het mogelijk om vlekken die tijdens het spelen ontstaan snel te verwijderen en de box schoon te houden.
Het product is bedoeld voor kinderen van 0 - 48 maanden.
| Product breedte | 207 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 68 cm |
| Product lengte | 187 cm |
| Verpakking breedte | 26 cm |
| Verpakking hoogte | 17 cm |
| Verpakking lengte | 101 cm |
| Verpakkingsgewicht | 11.42 kg |
| Vorm | Rechthoek |
|---|
| EAN | 5903771705509 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen |
| Verpakkingsinhoud | Box, draagtas |
| Kleur | Grijs, 187x207 cm, XL |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof, Metaal |
| Fabrikant Naam | BrandLine Group Sp. z o.o. |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Bodem in hoogte verstelbaar |
|---|
| Afmetingen box of boxkleed | 100 cm (diameter) |
|---|---|
| Europese norm | NEN-EN 12227:2010 |
| Max. aanbevolen gewicht | 200 kg |
| Met wielen | |
| Type babybox | Speelbox |
| Voorgemonteerd |
| Wasvoorschrift | Afnemen met een natte doek, Handwas |
|---|