LIONELO Neal autostoel tot 36kg, zijbescherming, goedkeuring i-Size, modern design, ISOFIX, Ventilatiesysteem, vanaf 4jaar tot 12 jaar, verstelbare hoofdsteun, kinderkaart
I-Size is de nieuwste goedkeuring van autostoelen die tot stand is gekomen op basis van jarenlang onderzoek door gerenommeerde centra over de hele wereld. Dankzij de gedetailleerde analyses van de oorzaken en gevolgen van ongevallen konden de onderzoekers een bepaald norm ontwikkeln die de veiligheid van de kleine passagiers verbeterd.
Een duurzame en snelle manier om de stoel in de auto te installeren. Het ISOFIX-systeem vermindert de kracht die op het kind wordt gezet bij plotseling remmen of een ongeval. Het dubbele beveiligingssysteem op basis van 2 knoppen elimineert het ongewenst losmaken van de stoel uit de ISOFIX.
Speciaal ontworpen panelen absorberen de kracht van botsing. Daardoor wordt het hoofd en de schouders beter beschermd en verhoogt de veiligheid van het kind.
Het brede, verdiepte hoofdyeun met zijbescherming verhoogd de veuiligheid van de kleine passagier. Dankzij de 14-traps hoogteverstelling past hij zich aan elk kind aan.
De massieve structuur en de toegepaste technologie van het autostoeltje biedt de kleine reizigers de hoogste veiligheidsnorm. De duurzame structuur van het Neal-moder is uitgerust met energiezuinig materialen. Deze zorgen ervoor dat het hoofdje en het lichaam effectief beschermd worden en de kracht van een ongeval absorbeerd.
Deze autostoel is uigerust met een diepe zitting waardoor het kind zelfs in de meest onvoorspelbare situaties wordt beschermd. De bescherming wordt aangevuld met een extra verstevigingen in het lendengedeelte die de ruggengraat van de baby verzorgen. Dankzij de brede rugleuning en extra schuilvulling op de zitting verbetert het comfort en de veiligheid.
Dankzij de 3-traps verstelling kan de stoel worden aangepast aan de behoeften van het kind. Dat garandeerd een veilige en comfortabele reis.
Om 100% comfort voor het kind garanderen heeft de Neal autostoel een efficiënt en effectief ventilatiesysteem in de rugleuning. Hierdoor zal het kind niet overmatig zweten en overhitten. Bovendien zorgt de ventilatie voor de gevoelige huid van het kind.
Deze comfortabel, elegant en huidvriendelijk materiaal is perfect voor lange ritten. De bekleding is eenvoudig te verwijderen en wassen in de wasmachine. Door de bekleding alleen maar te stofzuigen wordt de meeste vuil verwijdert.
Dankzij de brede groeibereik (100-150cm), de modulaire opbouw en volledig verstalbare opties kan Neal jarenlang wordet gebruikt zelfs tot de leeftijd van 12jaar.
Neal heeft meerdere verificaties ondergaan. Zowel aantal interne controles als tests doorstaan in een onafhankelijk certificering laboratorium- RDW. Volledige naleving van de ECE129 veiligheidsnorm.
Het autostoeltje kan worden gebruikt door de kinderen tussen 100cm en 150cm. Wat overeenkomt met de groep II(15-25 kg) en groep III (22-26 kg). Daardoor kan het autostoel gebruikt worden door zowel jo
| Product breedte | 48 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 7 kg |
| Product hoogte | 57 cm |
| Product lengte | 44 cm |
| Verpakking breedte | 44 cm |
| Verpakking hoogte | 71 cm |
| Verpakking lengte | 47 cm |
| Verpakkingsgewicht | 7 kg |
| EAN | 5903771700498 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | geen |
| Verpakkingsinhoud | autostoel |
| Draaibaar | |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Polypropyleen |
| Fabrikant Naam | BrandLine Group Sp. z o.o. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Introductie | 2021 |
|---|
| Bevestigbaar op kinderwagen | |
|---|---|
| Gordel in hoogte verstelbaar | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare hoofdsteun | |
| Verstelbare schouderriem | |
| Verwijderbare bekleding | |
| Verwijderbare rugleuning | |
| Zijwaartse bescherming |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | |
| ECE keurmerk | Zichtbaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 36 kg |
| Score ANWB test | Redelijk (O) |
| Type autostoel | i-Size |
| Type ECE Label | I-Size/R129 |
| Type gordel in stoeltje | Autogordel |
| Verstelbare rug |
| Autostoelcode | Groep 2 en 3 |
|---|---|
| Bevestigingswijze(s) | Autogordel, Isofix |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Inclusief autostoel base | |
| Kijkrichting kind | Voorwaarts |
| Maximum lengte kind | 150 cm |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 15 kg |
| Minimum lengte kind | 100 cm |