Groot comfort, eenvoudig voorwaarts gericht te monteren en … universeel! Eenvoudige installatie met het slimme Isofix-systeem of met de autogordel – wat je nodig hebt. Geschikt voor kinderen in de groeigroep van 100 tot 150 cm.
Neal i-Size is de perfecte keuze voor ouders die comfort waarderen – zowel voor het kind als bij dagelijks gebruik. Door de 4 standen van de rugleuning en 10 standen voor de hoofdsteun, pas je de autostoel moeiteloos aan op de behoeften van je kind. En dQe installatie is daarentegen... kinderlijk eenvoudig.
· Voldoet aan de strenge i-Size standaard
· Voor lichaamslengte: 100-150 cm
· Extra Zijdelings Beschermingssysteem – biedt bescherming bij zijwaartse botsingen.
· De kuip van de autostoel is gemaakt van PP-kunststof en extra versterkt met EPP en EPS
· Hoofdsteun verstelbaar met 10 standen – verstelbaar met één hand, perfect voor elke groeifase van je kind.
· Rugleuning verstelbaar met 4 standen
· Zitting afgewerkt met EPE-schuim voor meer comfort voor het kind
· Ruime, comfortabele zitting
· Verplaatsbare bekerhouder
Neal i-Size voldoet aan de strenge R129 (i-Size) standaard, die garant staat voor het hoogste veiligheidsniveau. Om de kwaliteit te waarborgen is de autostoel ook aan extra crashtests onderworpen in onafhankelijke Europese testcentra, die zijn betrouwbaarheid bevestigen.
De kuip is voorzien van Side Impact Protection, die de kracht van de aanrijding vermindert. Bij zijdelingse botsingen is dit extra belangrijk!
De ruime hoofdsteun omsluit het hoofdje en biedt maximale bescherming tijdens elke rit.
De kuip van energieabsorberende materialen -PP, EPP en EPS. Zo worden de krachten bij een botsing optimaal geabsorbeerd, wat het kindje de hoogste bescherming biedt.
· De in 4 standen verstelling van de rugleuning zorgt niet alleen voor maximaal comfort tijdens de rit, er voorkomt ook dat het hoofdje naar voren zakt tijdens een dutje. Kantel de rugleuning gewoon in de gewenste positie.
· Hoofdsteun verstelbaar met 10 standen – met één hand wordt de hoofdsteun voor elke groeifase van je kind versteld
Het autostoeltje wordt bevestigd met het Isofix-systeem en de autogordels. Is je auto niet voorzien van Isofix? Maakt niet uit. Het autostoeltje kan alleen met de autogordels worden bevestigd. Zo is hij geschikt voor elke auto.
· De Isofix-aansluiting heeft speciale indicatoren die van rood naar groen verkleuren als het autostoeltje correct is geïnstalleerd.
· Bij gebruik van autogordels zijn er speciale groene geleiders die de juiste richting van de gordel aangeven, zodat je het autostoeltje correct is geïnstalleerd.
Handige, verplaatsbare bekerhouder is een comfortabel vooral tijdens langere ritten. Het kindje kan niet alleen zelf naar het drankje grijpen, maar kan het flesje ook veilig neerzetten - zonder risico op morsen.
De ruime zitting zorgt voor maximaal comfort - speciaal voor oudere kinderen met weinig ruimte. Het is bovendien bekleed met zacht EPE-schuim - te waarderen tijdens lange ritten.
De hoes is eenvoudig te verwijderen en te wassen in de wasmachine (tot 30°).
| Product breedte | 48 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 7 kg |
| Product hoogte | 60.50 cm |
| Product lengte | 44 cm |
| Verpakking breedte | 48 cm |
| Verpakking hoogte | 45 cm |
| Verpakking lengte | 62 cm |
| Verpakkingsgewicht | 8.80 kg |
| EAN | 5903771723084 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | -- |
| Verpakkingsinhoud | Autostoel, bekerhouder, ISOFIX-adapters |
| Draaibaar | |
|---|---|
| Kleur | Grijs, I-Size |
| Materiaal | Staal, Aluminium |
| Fabrikant Naam | BrandLine Group Sp. z o.o. |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Introductie | 2025 |
|---|
| Bevestigbaar op kinderwagen | |
|---|---|
| Gordel in hoogte verstelbaar | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare hoofdsteun | |
| Verstelbare schouderriem | |
| Verwijderbare bekleding | |
| Verwijderbare rugleuning | |
| Zijwaartse bescherming |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | |
| ECE keurmerk | Zichtbaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 36 kg |
| Score ANWB test | Geen ANWB-score |
| Type autostoel | i-Size |
| Type ECE Label | I-Size/R129 |
| Type gordel in stoeltje | 3-puntsgordel |
| Verstelbare rug |
| Autostoelcode | Groep 2 en 3 |
|---|---|
| Bevestigingswijze(s) | Isofix, Autogordel |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Inclusief autostoel base | |
| Kijkrichting kind | Voorwaarts |
| Maximum lengte kind | 150 cm |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 15 kg |
| Minimum lengte kind | 100 cm |