Ouders kunnen gerust zijn in de wetenschap dat hun kind tijdens elke reis die ze maken veilig is en ontspannen zit. De Maxi-Cosi RodiFix S i-Size is ontworpen volgens de strengste veiligheidsnormen, biedt meerdere ligstanden en is een verstelbaar kinderautostoeltje dat in de hoogte en breedte met je kind meegroeit. Je kind kan vanaf de leeftijd van 3,5 jaar tot 12 jaar in dit autostoeltje veilig achterover leunen, ontspannen en genieten van elke rit.
Veiligheid
Veiligheid is standaard bij de Maxi-Cosi RodiFix S i-Size. Dit groep 2/3 autostoeltje is gebouwd volgens de strengste huidige i-Size veiligheidsnormen en heeft aan beide zijden extra hoge zijkanten voor een betere bescherming bij zijdelingse botsingen. Gepatenteerde Maxi-Cosi AirProtect®-veiligheidskussens in de hoofdsteun beschermen je kind verder en verminderen het risico op hoofdletsel met wel 20%, terwijl de verbeterde G-CELL-bescherming bij zijdelingse botsingen in het stoeltje is ontworpen om de krachten van een botsing weg te geleiden van je kind, zodat vooral rond het hoofd, de nek en schouders minder letsel wordt veroorzaakt.
Installatie
De Maxi-Cosi RodiFix S i-Size is ontworpen voor eenvoudig gebruik. Dankzij ISOFIX-bevestigingspunten kun je het groep 2/3 autostoeltje eenvoudig in je auto installeren. Zonder armleuningen die in de weg zitten, kun je je kind altijd snel en probleemloos vastmaken. Dit is zelfs zo eenvoudig dat zelfstandige kinderen zichzelf kunnen vastmaken. Je kunt niet voorkomen dat je kind zo snel opgroeit, maar je kunt ze wel bijhouden, want dit autostoeltje is verstelbaar en groeit zowel in hoogte als in breedte mee. Naarmate je kind groter wordt, druk je gewoon op een knop aan de achterkant van de hoofdsteun om de hoogte aan te passen en kun je de intuïtieve zijkanten eenvoudig naar buiten toe bewegen om de breedte aan te passen.
| Product breedte | 51 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 6.1 kg |
| Product hoogte | 79 cm |
| Product lengte | 80 cm |
| Verpakking breedte | 79 cm |
| Verpakking hoogte | 29 cm |
| Verpakking lengte | 45 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.84 kg |
| EAN | 8712930185383 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | - |
| Verpakkingsinhoud | 1x RodiFix S autostoeltje Tonal Black inclusief ISOFIX-aansluiting |
| Draaibaar | |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Polyester |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Introductie | 2024 |
|---|
| Bevestigbaar op kinderwagen | |
|---|---|
| Gordel in hoogte verstelbaar | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare hoofdsteun | |
| Verstelbare schouderriem | |
| Verwijderbare bekleding | |
| Verwijderbare rugleuning | |
| Zijwaartse bescherming |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3.5 jaar |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | |
| ECE keurmerk | Zichtbaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 36 kg |
| Score ANWB test | Goed (+) |
| Type autostoel | i-Size |
| Type ECE Label | I-Size/R129 |
| Type gordel in stoeltje | Autogordel |
| Verstelbare rug |
| Autostoelcode | Groep 2 en 3 |
|---|---|
| Bevestigingswijze(s) | Isofix, Autogordel |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Inclusief autostoel base | |
| Kijkrichting kind | Voorwaarts |
| Maximum lengte kind | 150 cm |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 15 kg |
| Minimum lengte kind | 100 cm |