Autostoel Sander
De hoge kwaliteit, betrouwbaarheid en veiligheid van de Sander stoel wordt bevestigd door het toegekende TUV certificaat. Het product voldoet aan de ECE R44/04 richtlijn.
Dankzij de naar achteren gerichte stoel is het mogelijk om een kind vanaf de eerste levensdagen te vervoeren. Voor de veiligheid en het comfort van de jongste kinderen is het zitje uitgerust met een extra reductie-inzet.
Een duurzame en snelle manier om de stoel in de auto te installeren. Het ISOFIX-systeem vermindert de krachten die op het kind inwerken bij plotseling remmen of een aanrijding aanzienlijk. Een extra Top Tether-gordel aan de bovenkant van het veiligheidssysteem vermindert de kanteling van het hoofd van het kind naar voren bij een frontale botsing.
Door het gebruik van een unieke technologie kan de stoel aan beide zijden worden gemonteerd met behulp van het ISOFIX-systeem - de geleiders kunnen 180 graden worden gedraaid.
Duurzame gordels houden het kind in de stoel. Extra kussens op de gordels voorkomen schuren van de gevoelige babyhuid en antislipkussentjes zorgen voor de juiste positionering van de gordels.
De zitting is voorzien van verstevigingen aan de zijkanten en op de hoofdsteun, die bovendien de energie van de impact absorberen. Op de hoofdsteun zit ook een kussen dat de nek ondersteunt en het hoofdje van de baby beschermt.
Rugleuning met één hand te verstellen van zit- naar ligpositie. Gegarandeerd comfort en de juiste houding van het kind.
Maar liefst 14 niveaus van hoofdsteunverstelling zorgen ervoor dat de stoel met het kind meegroeit.
Zachte, flexibele en duurzame bekleding die zeer eenvoudig te reinigen is. Alleen al stofzuigen verwijdert het meeste vuil. Het materiaal is huidvriendelijk.
De stoel is uitgerust met een diepe zitting, waardoor het kind zelfs in de meest onvoorspelbare situaties wordt beschermd. De bescherming wordt aangevuld met extra verstevigingen in de lumbale regio.
Voor auto's zonder het ISOFIX-systeem is het ook mogelijk om de stoel met autogordels te monteren, zodat de Sander-stoel in vrijwel elke auto kan worden gemonteerd.
De stoel heeft een meertrapsverificatie ondergaan - hij heeft zowel een aantal interne controles als tests doorstaan in een onafhankelijk certificeringslaboratorium - TUV. Volledige naleving van de Europese veiligheidsnorm ECE R44 / 04.
De Dri-Seat-inzet is ontwikkeld om te fungeren als een verkleiningsinzet - het zorgt voor een veiligere en comfortabelere positionering van het kind in de stoel.
Tot nu toe werd dit gestructureerde materiaal alleen op grote schaal gebruikt in de hoogwaardige sportkledingindustrie.
De Kinderkaart is een zender van informatie over het kind, zijn bloedgroep, ziekten of allergieën. Het is ontworpen om op een zichtbare plaats van het autostoeltje te worden geplaatst, zodat reddingswerkers die het kind eruit trekken bij een ongeval onmiddellijk de aanwezigheid van de kaart opmerken. Dit versnelt het medisch handelen bij een ongeval aanzienlijk.
De inhoud mag alleen de belangrijkste informatie bevatten die nuttig is voor hulpverleners en artsen, bijvoorbeeld allergie voor een specifieke pijnstiller of telefoonnummers van zorgverleners. De kaart is gevuld met een onuitwisbare stift.
| Product breedte | 44 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 7500 kg |
| Product hoogte | 64 cm |
| Product lengte | 55 cm |
| Verpakking breedte | 57 cm |
| Verpakking hoogte | 47 cm |
| Verpakking lengte | 67 cm |
| Verpakkingsgewicht | 8 kg |
| EAN | 5903771701815 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Oneigenlijk gebruik, mechanische schade |
| Verpakkingsinhoud | Autostoel, handleiding |
| Draaibaar | |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Materiaal | 100% polyester |
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| Introductie | 2018 |
|---|
| Bevestigbaar op kinderwagen | |
|---|---|
| Gordel in hoogte verstelbaar | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare hoofdsteun | |
| Verstelbare schouderriem | |
| Verwijderbare bekleding | |
| Verwijderbare rugleuning | |
| Zijwaartse bescherming |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | |
| Max. aanbevolen gewicht | 36 kg |
| Score ANWB test | Geen ANWB-score |
| Type autostoel | ECE-R44 |
| Type ECE Label | R44.04 |
| Type gordel in stoeltje | 5-puntsgordel |
| Verstelbare rug |
| Autostoelcode | Groep 1-2-3 |
|---|---|
| Bevestigingswijze(s) | Isofix |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kijkrichting kind | Voorwaarts, Achterwaarts |
| Maximum lengte kind | 140 cm |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |
| Minimum lengte kind | 50 cm |