Het Little Dutch Pure Boxkleed voelt zacht en comfortabel aan, wat erg fijn is voor je kindje. Daarnaast is het boxkleed door de kleur en de unieke structuur van de stof ook nog eens erg stijlvol. Het boxkleed is ook geschikt voor op de vloer. Zo kan je kindje heerlijk kruipen en spelen!
De afmeting is 80 x 100 cm en is geschikt voor een standaard box. De randen van dit kleed staan in de box iets omhoog zodat je kindje goed in het midden blijft liggen.
Kenmerken:
| Product breedte | 30 cm |
|---|---|
| Product lengte | 30 cm |
| Verpakking breedte | 368 mm |
| Verpakking hoogte | 183 mm |
| Verpakking lengte | 530 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.16 kg |
| Vorm | Rechthoek |
|---|
| EAN | 8718734812487 |
|---|
| Kleur | Roze |
|---|---|
| Materiaal | Katoen, Polyester |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Dikte | 4 cm |
|---|
| Afmetingen box of boxkleed | 80 x 100 cm |
|---|---|
| Dubbelzijdig | |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Voering meegestikt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Patroon | Effen |
| Seizoensjaar | 2023 |
| Wasvoorschrift | 30 °C, beperkt programma |