| Product breedte | 15 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 15 cm |
| Verpakking breedte | 19.70 cm |
| Verpakking hoogte | 6.30 cm |
| Verpakking lengte | 25.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.26 kg |
| EAN | 8719033019607 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Badcape |
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Materiaal | Biologisch katoen |
| Materiaalbeschrijving | Biologisch katoen |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Afmeting | 75x75 |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Met capuchon | |
| Met ophanglus |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Patroon | Effen |
| Personage | Geen personage |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma, Niet bleken, Niet chemisch reinigen, Niet professioneel laten reinigen, Niet strijken, Niet trommeldrogen |