| Product breedte | 15 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.018 kg |
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 150 mm |
| Verpakking hoogte | 43 mm |
| Verpakking lengte | 224 mm |
| Verpakkingsgewicht | 54 g |
| EAN | 8713291886186 |
|---|
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|