| Product gewicht | 1.00 g |
|---|---|
| Verpakking breedte | 40 cm |
| Verpakking hoogte | 15 cm |
| Verpakking lengte | 50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 6017447020007 |
| Merk | Little Tikes |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 8 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 jaar |
| eWaste | |
| Geschikt voor racebaan | |
| Interactief effect | |
| Personage van toepassing | |
| Type speelgoedvoertuig | Tank |
| Voedingstype | Accu |
| Doelgroep | Volwassenen |
|---|---|
| Geslacht | Mannen |