Kinderen vinden het fantastisch om in stijl rond te rijden in deze Grand Coupe auto. Hij heeft slanke, afgeronde contouren en een ruim interieur. Het dashboard heeft een groot stuur en een claxon. De voorwielen kunnen 360 graden draaien. De auto is geschikt voor kinderen van 1,5 tot 5 jaar.
| Product breedte | 44.58 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 9.77 kg |
| Product hoogte | 86.18 cm |
| Product lengte | 79.25 cm |
| Verpakking breedte | 53 cm |
| Verpakking hoogte | 53 cm |
| Verpakking lengte | 88 cm |
| Verpakkingsgewicht | 10 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8712051205915 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | Little Tikes |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 402842 |
| Kleur | Groen/Wit |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Type banden | Massieve banden |
| Fabrikant Naam | MGA Entertainment |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1.5 jaar |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| eWaste | |
| Inclusief duwstang | |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Zithoogte | 17 cm |
| Aantal wielen | 4 |
|---|---|
| Accu/batterij technologie | Lithium |
| Geslacht | Unisex |
| Accu/batterij code | LR44 |
|---|