Al generaties lang beleven de kinderen veel plezier aan de Little Tikes Loopauto Cozy Coupe. Nu is deze klassieke auto vernieuwd met een nieuwe dinosaurus uitvoering! Het leuke dinosaurus design zal de fantasie van het kind prikkelen en aanmoedigen om allerlei spannende avonturen te beleven.
Kenmerken:| Product breedte | 72.01 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 8.18 kg |
| Product hoogte | 92 cm |
| Product lengte | 43.99 cm |
| Verpakking breedte | 43 cm |
| Verpakking hoogte | 40 cm |
| Verpakking lengte | 74 cm |
| Verpakkingsgewicht | 7.88 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 0050743174100 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | Little Tikes |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 402844 |
| Kleur | Donkergroen |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Type banden | Massieve banden |
| Fabrikant Naam | MGA Entertainment |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1.5 jaar |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| eWaste | |
| Inclusief duwstang | |
| Veiligheidswaarschuwingen | Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen. |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Zithoogte | 17 cm |
| Aantal wielen | 4 |
|---|---|
| Accu/batterij technologie | Lithium |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Accu/batterij code | LR44 |
|---|