| Product breedte | 40 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 27 cm |
| Product lengte | 52 cm |
| Verpakking breedte | 39.50 cm |
| Verpakking hoogte | 24.30 cm |
| Verpakking lengte | 41.70 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.30 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 0050743621451 |
| Merk | Little Tikes |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 621451E3X1 |
| Kleur | Roze |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Type banden | Massieve banden |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 36 maand |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| eWaste | |
| Inclusief duwstang | |
| Veiligheidswaarschuwingen | Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen. |
| Voedingstype | Accu |
| Aantal wielen | 2 |
|---|---|
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Geslacht | Meisjes |