| Verpakking breedte | 552.5 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 933.5 mm |
| Verpakking lengte | 241.3 mm |
| Verpakkingsgewicht | 7500 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 0050743659157 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 659157M8 |
| Kleur | Meerkleurig |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
| Type speeltafel | Watertafel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |