Deze newborn winterslaapzak bruin 3.3 tog is gemaakt van zacht rib katoen en heeft krabwantjes. De deelbare rits maakt verschonen en gebruik in autostoel of maxi cosi makkelijk. Ideaal voor koude nachten en een veilige pasvorm voor jouw baby.
| Product lengte | 62 cm |
|---|
| EAN | 8719033413412 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikant Naam | Lodger BV |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 0.5 |
| Minimale TOG-waarde | 0.5 |
| Type mouw | Lange mouw (afritsbaar) |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Max. aanbevolen lengte kind | 63 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 60 cm |
| Patroon | Effen |
| Seizoen | Winter |
| Seizoenscollectie | Winter |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| TOG waarde | 2.2 t/m 4.0 (winter) |
| Wasvoorschrift | Machinewas 40 °C |