Actie slaapzak maat 50 winter creme met 3.3 tog is gemaakt van zacht rib katoen en heeft krabwantjes. De deelbare rits maakt verschonen en gebruik in autostoel of maxi cosi makkelijk. Ideaal voor koude nachten en een veilige pasvorm voor jouw baby.
- Veilige pasvorm
- Warmtewaarde 3.3 tog, ideaal voor de winter
- Deelbare rits voor eenvoudig verschonen
- Geschikt voor autostoel en maxi cosi
| Product lengte | 62 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 40 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 45 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.40 kg |
| EAN | 8719033407237 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Kleur | Creme |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 0.5 |
| Minimale TOG-waarde | 0.5 |
| Type mouw | Lange mouw (afritsbaar) |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Max. aanbevolen lengte kind | 63 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 60 cm |
| Patroon | Effen |
| Seizoen | Winter |
| Seizoenscollectie | Winter |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| TOG waarde | 2.2 t/m 4.0 (winter) |
| Wasvoorschrift | Machinewas 40 °C |