Baby slaapzak met afritsbare mouwen perfect voor jouw baby. De gevoerde slaapzak maat 80 heeft afristbare mouwen en een TOG waarde van 2,4. De deelbare rits maakt het verschonen en het gebruik in de autostoel en maxi cosi gemakkelijk. Zo kan je je slapende baby direct vanuit de autostoel in bed leggen en andersom.
| Product lengte | 80 cm |
|---|---|
| Verpakking lengte | 80 cm |
| EAN | 8719033412743 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikant Naam | Lodger BV |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 maand |
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 2.4 |
| Minimale TOG-waarde | 2.4 |
| Type mouw | Lange mouw (afritsbaar) |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Max. aanbevolen lengte kind | 83 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 80 cm |
| Patroon | |
| Seizoen | Winter |
| Seizoenscollectie | Winter |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| TOG waarde | 2.2 t/m 4.0 (winter) |
| Wasvoorschrift | Machinewas 40 °C |