Slaapzak baby met afritsbare mouwen van duurzaam katoen perfect voor jouw baby. De gevoerde slaapzak maat 68 heeft afristbare mouwen en TOG waarde 2,4. De deelbare rits maakt het verschonen en het gebruik in de autostoel en maxi cosi gemakkelijk. Zo kan je je slapende baby direct vanuit de autostoel in bed leggen en andersom.
| Product lengte | 80 cm |
|---|
| EAN | 8719033412712 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikant Naam | Lodger BV |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 maand |
|---|---|
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 2.4 |
| Minimale TOG-waarde | 2.4 |
| Type mouw | Lange mouw (afritsbaar) |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Max. aanbevolen lengte kind | 83 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 80 cm |
| Patroon | |
| Seizoen | Winter |
| Seizoenscollectie | Winter |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| TOG waarde | 2.2 t/m 4.0 (winter) |
| Wasvoorschrift | Machinewas 40 °C |