| Product lengte | 62 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 28.20 cm |
| Verpakking hoogte | 6.30 cm |
| Verpakking lengte | 30.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.32 kg |
| EAN | 8719033412644 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Kleur | Creme |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 2.4 |
| Minimale TOG-waarde | 2.4 |
| Type mouw | Lange mouw (afritsbaar) |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Max. aanbevolen lengte kind | 63 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 60 cm |
| Patroon | |
| Seizoen | Winter |
| Seizoenscollectie | Winter |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| TOG waarde | 2.2 t/m 4.0 (winter) |
| Wasvoorschrift | Machinewas 40 °C |