Peuter slaapzak met afritsbare mouwen van duurzaam katoenen perfect voor jouw baby. De gevoerde slaapzak maat 90 heeft afristbare mouwen en een TOG waarde van 2,4. De deelbare rits maakt het verschonen en het gebruik als autostoel slaapzak en maxi cosi gemakkelijk. Zo kan je je slapende baby direct vanuit de autostoel in bed leggen en andersom.
| Product lengte | 98 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 25 cm |
| Verpakking hoogte | 7.50 cm |
| Verpakking lengte | 29.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.50 kg |
| EAN | 8719033412811 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Kleur | Beige |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikant Naam | Lodger BV |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 36 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 maand |
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 2.4 |
| Minimale TOG-waarde | 2.4 |
| Type mouw | Lange mouw (afritsbaar) |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Max. aanbevolen lengte kind | 103 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 98 cm |
| Patroon | |
| Seizoen | Winter |
| Seizoenscollectie | Winter |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| TOG waarde | 2.2 t/m 4.0 (winter) |
| Wasvoorschrift | Machinewas 40 °C |