Swaddle Up™ WARM 2.5 TOG – Inbakerslaapzak
De Swaddle Up™ WARM 2.5 TOG is een praktische inbakerslaapzak voor baby’s van 0 tot 6 maanden, met een gewicht tussen de 3,5 en 8,5 kg.
Swaddle Up™ helpt bij het ontwikkelen van een gezonde slaaproutine, direct vanaf de geboorte. Ook onrustige baby’s vinden rust en vallen makkelijker in slaap dankzij deze wereldwijd verkochte, award-winnende slaapoplossing.
Inbakeren met Swaddle Up™ gaat in seconden. De slaapzak biedt geborgenheid en begrenzing zoals in de baarmoeder. Dankzij het unieke ontwerp behouden baby’s toegang tot hun handjes en kunnen ze zichzelf kalmeren. Hierdoor vallen ze zelfstandig weer in slaap en krijgen daardoor méér slaap.
Voordelen
Bevordert een gezonde slaaproutine
Direct vanaf de geboorte te gebruiken
Sluit aan op de natuurlijke slaaphouding van baby’s
Unieke gepatenteerde vleugels voor een natuurlijke ‘armen omhoog’-positie
Uitstekende pasvorm met bewegingsruimte voor heupen en benen
Dubbele rits voor eenvoudig verschonen
Inbakeren binnen enkele seconden
Erkend als heupgezond product door het International Hip Dysplasia Institute
Bekroond met meerdere internationale awards
Geaccrediteerd voor veiligheid door First Candle – werkgroep gefocust op het terugdringen van wiegendood
Maatvoering
Je kiest de maat van de Swaddle Up™ inbakerslaapzak op basis van het gewicht van je baby, niet op basis van leeftijd.
Verkrijgbaar in:
SMALL: 3,5 – 6 kg (± 0 – 3 maanden)
MEDIUM: 6 – 8,5 kg (± 3 – 6 maanden)
Hoe werkt het?
De natuurlijke slaaphouding van baby’s is op de rug met de armpjes omhoog. Deze houding wordt nagebootst door de gepatenteerde mouwtjes van de Swaddle Up™.
Baby’s kunnen hun armpjes omhoog houden, bewegen en op hun vingertjes sabbelen. Doordat de armpjes binnen in de slaapzak zitten, kan de baby zichzelf niet wakker slaan. Zo vindt je kindje sneller rust en slaapt het langer en dieper.
Begint je baby te rollen? Stap dan over op de Swaddle Up™ Fase 2 overgangsslaapzak om de overgang naar slapen met armen vrij zo eenvoudig mogelijk te maken.
De Swaddle Up™ zit niet strak, begrenst bewegingen en geeft een geborgen gevoel. Er is voldoende ruimte om de heupen en benen vrij te bewegen. De slaapzak heeft geen koordjes of klittenbandsluitingen, maar sluit met een bedekte two-way ritssluiting. Voor het verschonen van de luier hoef je alleen de rits een stukje te openen.
Materiaal
De Swaddle Up™ WARM is een winterwarme variant met een 2.5 TOG waarde. Dit is ideaal voor een slaapomgeving met een temperatuur tussen de 16 en 20°C.
Buitenzijde: 93% katoen, 7% elastaan
Vulmateriaal: 100% katoen
De slaapzak is gemaakt van enkellaags, ultra-ademend katoen en heeft een luxueuze katoenen voering vanaf de borst.
Wasadvies
Wasbaar in de wasmachine en geschikt voor de droger.
| Product breedte | 32 cm |
|---|---|
| Product lengte | 57 cm |
| Verpakking breedte | 16.30 cm |
| Verpakking hoogte | 4.40 cm |
| Verpakking lengte | 28.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.24 kg |
| EAN | 9343443211048 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks Love To Dream™ inbakerslaapzak Swaddle Up™ Original |
| Kleur | Olijf groen - Small 2.5 TOG (3,5-6 kg) |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikant Naam | LTD EURP BV |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Verstelbare flappen |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Geschikt voor wasdroger | |
| TOG-waarde | 2.5 |
| Type inbakerdoek | Inbakerslaapzak |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Max. aanbevolen lengte kind | 68 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 62 cm |
| Seizoen | Herfst/Winter |
| Seizoenscollectie | Winter |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | 40 °C, beperkt programma |
| Sluiting | 2-way ritssluiting |
|---|