De LUMA Badstandaard is speciaal ontwikkeld voor het LUMA Babybad. Met de badstandaard kun je tijdens het wassen van je kindje rechtop blijven staan, zodat rugklachten worden voorkomen. De badstandaard beschikt over een kliksysteem, waarmee je het bad vast en veilig op de badstandaard plaatst. Wanneer je het badje niet gebruikt, kun je de poten eenvoudig uit de standaard klikken. Hierdoor is hij praktisch voor de kleine ruimtes. Afmeting badstandaard: 78 x 32 x 16,5 cm.
LUMA Badstandaard
| Product breedte | 8.50 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 98 cm |
| Product lengte | 62.50 cm |
| Verpakking breedte | 79 cm |
| Verpakking hoogte | 17 cm |
| Verpakking lengte | 33 cm |
| Verpakkingsgewicht | 4 kg |
| EAN | 8714929002046 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Badstandaard black |
| Kleur | Black |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikant Naam | Atelier 49 Nederland BV |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| eWaste | |
| Max. aanbevolen gewicht | 18 kg |
| Met standaard | |
| Type badje | Normaal badje |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
|---|