| Product breedte | 68 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.4 kg |
| Product hoogte | 72.50 cm |
| Product lengte | 68 cm |
| Verpakking breedte | 5.10 cm |
| Verpakking hoogte | 4.80 cm |
| Verpakking lengte | 71.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.38 kg |
| EAN | 8712930052340 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Kinderwagenparasol |
| Kleur | Walnut Brown |
|---|---|
| Materiaal | Textiel |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| eWaste | |
|---|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
| Voor buggy of kinderwagen | Kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|