De Medela Baby Original Fopspeen is de perfecte fopspeen voor elke dag, in verschillende schattige en kleuren en trendy designs. Negen op de tien baby’s vinden hem fijn!
Unieke kenmerken Medela Baby Original Fopspeen:
De Medela Baby Original Fopspeen bevat:
Medela Baby®
Bij Medela Baby weten we hoe belangrijk het is om te ondersteunen in de babyfase, alle middelen die de rust en groei vergemakkelijken zijn fijn. Zodat de ouders, verzorgers zo veel als mogelijk kunnen genieten. Dat inspireert ons om spenen van topkwaliteit te creëren. Wij willen helpen deze unieke liefdevolle band te koesteren en te versterken.
Daarom zijn alle fopspenen van Medela Baby uitgerust met minimaal de volgende kenmerken:
Zodat er niets tussen jullie kan komen – alleen liefde.
| Verpakking breedte | 6.70 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 4.70 cm |
| Verpakking lengte | 15.70 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.04 kg |
| EAN | 7610472873595 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 2 spenen |
| Kleur | Multi |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 36 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 2 stuk(s) |
| BPA-vrij | |
| Geschikt voor leeftijd baby | Vanaf 18 maanden |
| Glow in the dark | |
| Maximale luchtdoorlating | |
| Natuurlijk rubber |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Met veiligheidsring | |
| Type fopspeen | Dental speen |
| Vrije luchttoevoer |