Deze adapter is alleen geschikt voor de Freestyle Flex van Medela.
De Medela Freestyle Flex Adapter is geschikt voor de Medela Freestyle Flex Dubbele Elektrische Borstkolf. De adapter is handig om bij je te hebben voor het geval dat de batterijen van de borstkolf op zijn. Dankzij de USB-kabel kan je de kolf ook eenvoudig onderweg opladen. De adapter is voorzien van een extra lang snoer voor voldoende bewegingsvrijheid om comfortabel te kunnen kolven.
Eigenschappen
| Verpakking breedte | 8.90 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 6.60 cm |
| Verpakking lengte | 9.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.11 kg |
| EAN | 7612367065955 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Adapter met USB-kabel |
| Kleur | Wit |
|---|
| Draagbaar |
|---|
| Fabrikant Naam | Medela AG |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
|---|---|
| Betaalde diensten vereist | |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Met exact hetzelfde apparaat |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Aanvullende functies | Extra lange snoer |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
| Handenvrij | |
| Meegeleverde accessoires | Geen meegeleverde accessoires |
| Richtlijn of Verordening voor Product Certificering | Medical Device Regulation 2017/745 (MDR) |
| Type gezondheidsproduct | Niet medisch middel |
| Vaatwasser veilig | |
| Voedingstype | Netstroom, USB |
| Verschillende maten borstschilden |
|---|
| Werkt op elektriciteit |
|---|