| Verpakking breedte | 13 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 2.20 cm |
| Verpakking lengte | 16.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.04 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 7612367068925 |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Verpakkingsinhoud | 1 x Freestyle Flex™ slang |
| Kleur | Transparant met geel |
|---|
| Draagbaar |
|---|
| Fabrikant Naam | medela bv |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Nederlands, Frans |
|---|
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Aanvullende functies | BPA-vrij |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
| BPA-vrij | |
| eWaste | |
| Handenvrij | |
| Meegeleverde accessoires | Geen meegeleverde accessoires |
| Richtlijn of Verordening voor Product Certificering | Medical Device Regulation 2017/745 (MDR) |
| Type gezondheidsproduct | Medisch hulpmiddel |
| Vaatwasser veilig | |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Type borstkolf | Elektrisch, dubbelzijdig |
|---|---|
| Verschillende maten borstschilden | |
| Volledig steriliseerbaar |
| Flowsysteem | Geen flowsysteem |
|---|---|
| Werkt op elektriciteit |