| Product breedte | 95 cm |
|---|---|
| Product lengte | 95 cm |
| Verpakking breedte | 451 mm |
| Verpakking hoogte | 64 mm |
| Verpakking lengte | 521 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.04 kg |
| Vorm | Rechthoek |
|---|
| EAN | 4054703396713 |
|---|
| Kleur | Toffee |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
|---|
| Dikte | 5 cm |
|---|
| Afmetingen box of boxkleed | 95 cm (diameter) |
|---|---|
| Dubbelzijdig | |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Voering meegestikt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Patroon | Effen |
| Seizoenscollectie | Herfst/Winter |
| Seizoensjaar | 2022 |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |