Tadaaa! Daar vliegt je kindje uit het bad en in zijn lekkere zachte Meyco Baby Badcape Branches Sand met naturel tinten. Dat is even heerlijk bijkomen na een uurtje of wat badderen. Comfortabel, sneldrogend én warm zijn de drie toverwoorden, onmisbaar dus in je babyuitzet.
Meer over de badcape
De badcape heeft een capuchon en is extra lang waardoor hij makkelijk is terug te vouwen onder je kindje zodat je kindje de warmte beter vasthoudt. De cape is gemaakt van 100% katoen.
De voordelen op een rijtje
Zo houd je je badcape langer mooi
| Product breedte | 90 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 90 cm |
| Verpakking breedte | 254 mm |
| Verpakking hoogte | 31 mm |
| Verpakking lengte | 314 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.34 kg |
| EAN | 4054703517682 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Meyco Branches badcape |
| Kleur | Sand |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikant Naam | B-boo baby & lifestyle GmbH |
|---|
| Materiaalbeschrijving | 100% katoen |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Afmeting | 90x90 |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Met capuchon | |
| Met ophanglus |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Patroon | Gebloemd |
| Personage | Geen personage |
| Wasvoorschrift | Machinewas 40 °C |