Onze gevoerde 2-pack babyslaapzakken in het Mini Panther printje zijn niet alleen heerlijk warm en zacht, maar ook erg betaalbaar! Deze slaapzakken shop je als 2-pack – handig, als het andere slaapzakje in de was ligt of als een ongelukje is gebeurd. Daarnaast passen deze 2 slaapzakken perfect bij elkaar, maar je kunt ze ook makkelijk met onze andere collecties mixen & matchen.
De slaapzak bestaat uit 2 lagen die zijn gemaakt van 100% zacht geweven katoen en heeft een lichte vulling van 100% polyester. Hierdoor is de slaapzak heerlijk voor in het voor- en najaar en voor de koudere winterdagen en -nachten.
Meer over de slaapzak
Het katoen voelt zacht aan, ademt goed en heeft een sterke vochtopname. Hierdoor geniet je kleintje altijd van een optimaal slaapklimaat. De slaapzak heeft een veilige pasvorm door de goede aansluiting bij de hals en de armpjes en is voorzien van een kwalitatieve rits. De print op de slaapzak kun je goed mix en matchen met de complete Meyco Baby collectie.
De slaapzak heeft een TOG-waarde van 2.0. Hoe hoger de TOG-waarde hoe warmer.
Maten
Van klein tot iets minder klein, de slaapzak is verkrijgbaar in de volgende maten:
De voordelen op een rijtje
Zo houd je je slaapzak langer mooi
| Product lengte | 110 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 41.60 cm |
| Verpakking hoogte | 8.40 cm |
| Verpakking lengte | 53.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.13 kg |
| EAN | 4054703833577 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 2 Meyco baby slaapzakken |
| Kleur | Offwhite/Sand |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 maand |
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 2.0 |
| Minimale TOG-waarde | 2.0 |
| Type mouw | Zonder mouw |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Max. aanbevolen lengte kind | 105 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 83 cm |
| Patroon | |
| Seizoen | Winter |
| Seizoenscollectie | Herfst/Winter |
| Seizoensjaar | 2022 |
| TOG waarde | 1.1 t/m 2.1 (lente/herfst) |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |