| Product lengte | 80 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 20.80 cm |
| Verpakking hoogte | 9.80 cm |
| Verpakking lengte | 36.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.43 kg |
| EAN | 8719788760274 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 babyslaapzak |
| Kleur | Jet Stream |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
|---|---|
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Type mouw | Lange mouw (afritsbaar) |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Max. aanbevolen lengte kind | 80 cm |
| Patroon | |
| Seizoen | Alle seizoenen |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |