Jij kunt met een gerust hart even de deur openmaken of iets uit de keuken pakken, omdat je weet dat je kindje veilig en comfortabel ligt op dit Meyco Baby Boxkleed Romantic Flower. Het boxkleed is ook te gebruiken als speelkleed op de vloer, waarop je kindje al liggend, spelend en kruipend de omgeving kan verkennen.
Met dit boxkleed geef jij je kamer een klassieke en luxe uitstraling door het gebreide 3D bloemenpatroon. De bovenkant zacht en gemaakt van 100% katoen en de onderkant van zachte velvet. Kies de kleur die bij jou past en combineer met andere items uit de Meyco Baby collectie. Het boxkleed is qua formaat geschikt voor de binnenmaat van een standaard box.
De voordelen op een rijtje
Zo houd je het boxkleed langer mooi
| Product breedte | 77 cm |
|---|---|
| Product lengte | 97 cm |
| Verpakking breedte | 340 mm |
| Verpakking hoogte | 200 mm |
| Verpakking lengte | 401 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.29 kg |
| Vorm | Rechthoek |
|---|
| EAN | 4054703930986 |
|---|
| Kleur | Lilac |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
|---|
| Dikte | 5 cm |
|---|
| Afmetingen box of boxkleed | 77 x 97 cm |
|---|---|
| Dubbelzijdig | |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Voering meegestikt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Patroon | Overig |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | 2021 |
| Wasvoorschrift | Machinewas 30 °C |