Roarrr! Dieren zijn altijd al een populair thema geweest in de kinderkamer, maar de cheetah print op deze Meyco Baby Slaapzak Cheetah met afritsbare mouwen is toch wel de leukste van allemaal. De slaapzak houdt je kleintje heerlijk comfortabel en warm in de winter en als je de mouwtjes er afritst, ook fijn voor warmere voor- en najaarsnachten.
Meer over de slaapzak
De slaapzak bestaat uit 2 lagen, gemaakt van zacht katoen en heeft een 100% polyester vulling. Het katoen ademt goed én biedt uitstekende vochtregulatie. De Meyco Baby slaapzak heeft een veilige pasvorm door de goede aansluiting bij de hals en de armpjes. De slaapzak heeft een TOG-waarde van 2.5. Hoe hoger de TOG-waarde hoe warmer.
Je mixt en matcht de slaapzak met de hippe cheetah print dankzij de subtiele kleuren perfect met de complete Meyco Baby collectie.
Maten
Van klein tot iets minder klein, de slaapzak is verkrijgbaar in de volgende maten:
De lengte van je kindje is belangrijker dan de leeftijd om de juiste maat van de slaapzak te bepalen. Als de slaapzak te groot is, dan kan je baby wegzakken. Gebruik nooit een slaapzak als het hoofd van je kleintje door de nekopening past. In een te kleine babyslaapzak kan je kindje de beentjes niet volledig strekken of heeft hij niet genoeg ruimte om te bewegen, de afstand tussen de voeten en de onderkant van de slaapzak mag niet minder dan 10 cm bedragen. Zorg daarom altijd goed voor de juiste maat slaapzak.
De voordelen op een rijtje
Zo houd je je slaapzak langer mooi
| Product lengte | 90 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 25.80 cm |
| Verpakking hoogte | 4.90 cm |
| Verpakking lengte | 44.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.43 kg |
| EAN | 4054703514483 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Meyco slaapzak |
| Kleur | Cheetah Taupe |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 30 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 2.5 |
| Minimale TOG-waarde | 2.0 |
| Type mouw | Lange mouw (afritsbaar) |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Max. aanbevolen lengte kind | 95 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 80 cm |
| Patroon | |
| Seizoen | Winter |
| Seizoenscollectie | Herfst/Winter |
| Seizoensjaar | 2021 |
| TOG waarde | 2.2 t/m 4.0 (winter) |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |