Met deze zachte Meyco Baby aankleedkussenhoes Teddy wordt het verschonen van jouw kleintje een feestje! De aaibare teddy stof zorgt ervoor dat jouw kindje comfortabel ligt tijdens het verschonen of aankleden. De hoes houdt niet alleen jouw aankleedkussen schoon, maar is ook nog eens heel stijlvol. Deze furry aankleedkussenhoes wordt dus gegarandeerd dé eyecatcher op jouw commode.
Tip: leg een Meyco Baby hydrofiele doek op het aankleedkussen, zodat je niet bij elk ongelukje de hoes hoeft te wassen.
De voordelen op een rijtje
Zo houd je je aankleedkussenhoes langer mooi
Meyco Baby Teddy collectie
Onze meest aaibare collectie bestaat uit voetenzakken, aankleedkussenhoezen, relaxhoezen, boxzakken en boxkleden. De collectie is doorgevoerd in verschillende uni kleuren, waardoor je het makkelijk kunt combineren met andere Meyco Baby items.
| Product breedte | 50 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 3 cm |
| Product lengte | 70 cm |
| Verpakking breedte | 240 mm |
| Verpakking hoogte | 79 mm |
| Verpakking lengte | 283 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.24 kg |
| EAN | 4054703222333 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Meyco aankleedkussenhoes |
| Kleur | Sand |
|---|---|
| Materiaal | Badstof, Katoen |
| Fabrikant Naam | B-boo baby & lifestyle GmbH |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|
| Patroon | Effen |
|---|---|
| Seizoenscollectie | 4 seizoenen |
| Seizoensjaar | 2023 |
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |