| Product breedte | 15 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 15 cm |
| Verpakking breedte | 206 mm |
| Verpakking hoogte | 54 mm |
| Verpakking lengte | 290 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.33 kg |
| EAN | 8719638748841 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Aankleedkussenhoes |
| Kleur | Olijfgroen |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|
| Patroon | Effen |
|---|---|
| Seizoenscollectie | 4 seizoenen |
| Seizoensjaar | 2020 |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma, Niet bleken, Niet chemisch reinigen, Niet professioneel laten reinigen, Niet strijken, Niet trommeldrogen |