| Product breedte | 15 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 15 cm |
| Verpakking breedte | 21.50 cm |
| Verpakking hoogte | 3.80 cm |
| Verpakking lengte | 29.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.24 kg |
| EAN | 8719638742993 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Aankleedkussenhoes |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
|---|---|
| Seizoensjaar | 2019 |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma, Niet bleken, Niet chemisch reinigen, Niet professioneel laten reinigen, Niet strijken, Niet trommeldrogen |