| Product breedte | 50 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 10 cm |
| Product lengte | 70 cm |
| EAN | 3700948332092 |
|---|
| Kleur | Terracotta |
|---|---|
| Materiaal | Katoen, Polyester |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Type aankleedkussen | Kussen |
|---|
| Materiaal buitenkant | Katoen, Polyester |
|---|