| Product breedte | 44 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 72 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| EAN | 8718734813415 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Aankleedkussenhoes |
| Kleur | groen |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma, Niet bleken, Niet chemisch reinigen, Niet professioneel laten reinigen, Niet strijken, Niet trommeldrogen |
|---|