| Verpakking breedte | 214 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 30 mm |
| Verpakking lengte | 288 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.24 kg |
| EAN | 8719638742931 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Aankleedkussenhoes |
| Kleur | roze |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
|---|---|
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma, Niet bleken, Niet chemisch reinigen, Niet professioneel laten reinigen, Niet strijken, Niet trommeldrogen |