Deze Meyco Baby aankleedkussenhoes pre-washed hydrofiel doe je om je aankleedkussen, zodat jouw kindje tijdens het verschonen en aankleden lekker zacht ligt. De stof voelt zacht aan, perfect voor de tere babyhuid. De hoes is gemaakt van heerlijk zachte 100% pre-washed hydrofiel katoen, waardoor vocht goed opgenomen wordt. De kwaliteit van deze mousseline stof is heel hoog en daardoor gaat de hoes vele wasbeurten mee. Kies uit allerlei mooie effen kleuren en mix & match de hoes met de complete Meyco Baby collectie.
| Product breedte | 50 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 70 cm |
| Verpakking breedte | 200 mm |
| Verpakking hoogte | 50 mm |
| Verpakking lengte | 260 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.20 kg |
| EAN | 4054703104318 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Meyco aankleedkussenhoes |
| Kleur | Taupe |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Patroon | Effen |
|---|---|
| Seizoenscollectie | 4 seizoenen |
| Seizoensjaar | 2024 |
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |