Maak de aankleding van je babykamer compleet met een Meyco aankleedkussenhoes. Deze hoes doe je om je waskussen zodat je kindje zacht en comfortabel ligt. De aankleedkussenhoes is een gebreide hoes van 100% katoen en heerlijk zacht met een luxe uitstraling.
Tip! Leg een Meyco hydrofiele luier op het aankleedkussen zodat je niet bij elk ongelukje de hoes hoeft te wassen.
Kenmerken:
| Product breedte | 50 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 70 cm |
| Verpakking breedte | 25.20 cm |
| Verpakking hoogte | 4.80 cm |
| Verpakking lengte | 29.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.29 kg |
| EAN | 4054703630251 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Meyco aankleedkussenhoes |
| Kleur | Roze |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Patroon | Effen |
|---|---|
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |